Mistrovství ČR 2016, Praha

VRCHOL SEZÓNY JE ZA NÁMI. O uplynulém víkendu se konalo MISTROVSTÍ ČESKÉ REPUBLIKY v karate, kde oddíl SKP karate reprezentovalo 13 zavodniků. Zpět do Písku si oddíl přivezl 2x MISTRA ČR (Tomík Nechyba a Domča Smola) 3x VICEMISTRA ČR (Kuba Schánilec, Kačka Nováková a Michal Vondrášek) bronz a třetí nejlepší v republice se stal Dominik Bartuška a David Hološevyč. Miki Vokaté a Tomíkovi Vondráškovi utekla medaile o vlásek, když prohráli o bronzovou medaile po nerozhodném zápase na praporky. Kubík Žlábek z důvodu nemoci nemohl bohužel pokračovat po svém vyhraném a tak obsadili také krásné 5.misto. Matyáš Hnyk obsadil v kata 7. Místo a Anetka Stinková v druhem kole podlehla závodnícI z Liberce po remízovem zápase také na praporky. ODDÍL SKP KARATE PÍSEK OBSADIL V CELKOVÉM HODNOCENÍ KLUBŮ KRÁSNÉ 7.MÍSTO A PATŘÍ TAK MEZI 10 NEJLEPŠÍCH KLUBU V CELE ČR!!!! Všem nominovaný dětem patří velký dík a respekt, co za cely rok dokázaly. !!!!!!!!!!👍💪👊👏