Velká cena Prahy

O uplynulém víkendu se konala VELKÁ CENA KARATE hl.m. PRAHY, které se zúčastnilo 9 začínajících dětí z oddílu SKP karate Písek. Pro většinu dětí to byly první závody a hned velmi úspěšný. Děti byly rozdělený pouze do věkových kategoriích, ve kterých mezi sebou soutěžili jak kategorie chlapců, tak dívek. V kategorii 8. kyu mix do 10 let se do finále probojoval Jakub Žlábek a Jakub Halbrštát, který nakonec obsadili 4 a 6 místo z 19 závodníků. V této kategorii se dále na 7. místě umístil Tomík Vondrášek, na 9. místě Jan Běle, a na 13 místě Miroslava Vokatá. V kategorii do 10 let 7. kyu se na 4. místě umístil David Holešovič. V kategorii nad 10 let 8. kyu mix se na krásném 3. místě umístila Hana Bělová a na 2. místě Jan Maroušek. V této kategorii se na 4. místě umístil i Andrej Gončarov a na 7. místě Dominik Branžovský. Všem dětem děkuji, že se zúčastnily těchto velkých závodů a blahopřeji za krásné výsledky a jejich důstojné výkony po tak krátké době.