Kalendář akcí 2019

        
   Leden  
     
11.1.-12.1. Soustředění reprezentace kata, Mezinárodní sparing Rhen shiai, Praha, Norimberg, Německo                   sk.  A- U16, U21, nominovaní Čske
 26.1.  Zimní soustředění reprezentace, České Budějovice sk. A -U14, U16, U18, U21 nominovaní Čske
     
   Únor  
     
 8.2. – 10.2.  ME WKF dorostu, juniorů a U21 (Aalborg, Dánsko)  sk. A- U16 nominovaní Čske
 15.2.  Ples sportovců, Písek sk. A,B,C
 16.2.  Berlin Open, Německo sk. A – žáci, Di, U21
 23.2. – 24.2.  GP Bratislava, Slovensko sk. A- žáci, Di, U21
     
   Březen  
     
 2.3.  Velká cena Trutnova sk. A, B, – žáci, DI
 9.3.  1. kolo Ligy Talentů, České Budějovice sk. B – žáci U12, U14
 16.3.  Nikon Open, Sofia, Bulharsko sk. A – žáci U12, U14
 17.3.  1. kolo Krajské ligy, České Budějovice sk. A,B žáci U12, U14
 23.3.  Wakizaši cup, Nymburk sk. A,B žáci U12, U14
 30.3.  Arawaza Cup, Halle, Německo sk. A, žáci, Di, Ju, U21, Sen
     
   Duben  
     
 6.4.  Pohár nadějí, Česká Lípa sk. A,B- žáci  U12, U14
 7.4.  1. kolo NP dorostu, juniorů, U21, sen, Česká Lípa sk. A, B – U16,U18,U21
 13.4.  2. kolo Krajské ligy, Strakonice sk. A,B – žáci U12, U14
 26.4-27.4  Balkan Championchip sk. A- žáci, DI, U21
     
   Květen  
     
 3.5.-5.5 Karate 1 Youth League, Limmasol, Kypr  sk. A – U14, Di, 
 4.5. – 5.5.  Czech Open, Ústí nad Labem sk. A, B – žáci, DI, u21
 18.5.  Euro Cup, Zell am See, Rakousko  sk. A – žáci, Di
 19.5.  2. kolo Ligy Talentů, Písek  sk. B, C – žáci U12, U14
     
   Červen  
     
 1.6.  2. kolo NP dorostu, juniorů, U21, Hradec Králové  sk. A, B – U16 U18 U21
 8.6.  1. kolo NP žáků  sk. A,B – žáci U12, U14
 15.6.  Pardubice Open  sk. A,B – žáci, Di, Ju, U21
     
   Červenec  
     
 1.7.-5.7  WKF Youth Camp + Cup, Umag, Chorvatsko sk. A, B – žáci, Di, U21
 5.7-7.7  Karate1 Youth League, Umag,Chorvatsko sk. A – U14, U16, U18, U21
 6.7-13.7  Soustředění SKP karate Písek, Nová Louka, Albrechtice nad Vltavou  sk. A
 13.7.-20.7  Soustředění SKP karate Písek, Nová Louka, Albrechtice nad Vltavou  sk. B, C
 25.7-28.7  Kamikaze Sommercamp, Neuhofen, Německo  sk. A, B.
     
   Srpen  
     
 17.8-23.8  reprezentační soustředění kata, kumite Jizerka  sk. A 
 25.8. -30.8  VIP workshop kata, Zvolen Slovensko  sk. A. výběr
     
   Září  
     
 31.8 -1.9  Basel Open, Švýcarsko  sk. A – žáci, Di, Ju, U21
 14.9-15.9  Budapešť Open, Maďarsko  sk. A- žáci, Di, Ju, U21
 22.9.  3. kolo Ligy Talentů, České Budějovice  sk. B – žáci U12, U14
 28.9.-29.9  GP Plzeň  sk. A – žáci, Di, Ju, U21
 29.9.  3. kolo NP dorostu, juniorů, U21, sen. Praha  sk. A, B – U16, U18, U21
     
   Říjen  
     
 5.10.  2. kolo NP žactva  sk. A, B, – žáci U12, U14
 11.10.-13.10  Polish Open, Bilesko- Biala, Polsko  sk. A žáci, Di, Ji, U21
 12.10.  Shotokan Cup, Vamberk  sk. B. žáci U12, U14, U16
 19.10.  North Bohemia, Ústí nad Labem  sk. A – žáci, Di, Ji, 
 20.10.  Krajský přebor, České Budějovice  sk. A, B – žáci, Di, Ji, U21
 26.10.  Velká cena Ústí nad Orlicí  sk. A, B – žáci Di, Ji, U21
     
   Listopad  
     
 2.11 – 3.11  Grand Prix Ostrava  sk. A – žáci, Di, Ji, U21
 9.11  3 . kolo NP žactva  sk. A, B – žáci U12, U14
 16.11 – 17.11  Kvalifikační turnaj + MČR Beginner  sk. A, B – žáci U12, U14
 23.11-24.11  Soustředění před MČR, Písek  nominovaní na MČR
 30.11-1.12  Soustředění před MČR, Písek  nominovaní na MČR
     
   Prosinec  
     
 7.12 – 8.12  Mistrovství ČR  nominovaní na MČR
 13.12- 15.12  Karate1 Youth League Caorle – Venice, Itálie  sk. A – U14, U16, U18
     

 

Závody označené červeně jsou nominační na MČR 2019.

Závody označené modře jsou mezinárodní turnaje konající se mimo území ČR. 

Zeleně označené akce jsou soustředění, které oddíl pořádá, nebo se jich zúčastní. 

Na každé závody je doprava a ubytování individuální, čistě v režii rodičů.

Lze se zúčastnit i individuálně jiných soutěží a akcí, které nejsou vypsané na oddílových stránkách, které si sami najdete buďto na www.sportdata.org, www.karaterec.com nebo jiných serverech, ale podmínkou je včasné informování trenéra.

Propozice na vypsané turnaje vám budou zasílány prostřednictvím e-mailu.

Všechny závody i soustředění pořádající oddílem SKP karate Písek  jsou dobrovolné a na uvedené závody a soustředění Vám budou včas zaslány informace.

Skupina A – tréninky  PO, ST, PÁ – 17:45 – 19:15  

Skupina B – tréninky PO, ST, PÁ – 16:00 -17:30  

Skupina C – tréninky  ÚT, ČT – 15:30 – 16:30