KARATE1 YOUTH LEAGUE, MEXIKO 2023

V termínu od 21.9 do 24.9 se konala Světová liga mládeže v mexickém městě MERIDA. Oddíl SKP karate Písek a Českou republiku reprezentoval Kuba Žlábek v kategorii kata U16, kde dosáhl OBROVKÉHO ÚSPĚCHU v podobě stříbrné medaile 🥈!!!Kuba v prvním kole, získal bodového hodnocení 22.9 a postoupil do dalšího kola z druhého mista. Ve druhém kole se ziskem 23.6 bodu postoupil na dělitelnem prvním místě do třetího kola ve kterém se Kubovi podařilo porazit velkého favorita turnaje z Venezuele, který vyhrál poslední světovou ligu v Itálii v roce 2022 a postoupil tak do VYSNĚNÉHO FINÁLE. Ve FINÁLE Kuba nastoupil proti reprezentantovi z Anglie, kterému podlehl v poměru 23,9 x 24.4 bodu.
KUBO, DĚKUJI ti za tento zážitek, jsem na Tebe hrdý a MOC Ti to přeji!!!Vim kolik všeho jsi tomu
Obětoval a vim ze jsi si to také zasloužil👍🍀 🙏🥋. VELKÝ DÍK ZA TENTO ÚSPĚCH PATŘÍ také Ivance a Lukášovi Jandovým, kteří Kubu rovněž pravidelně připravují na tyto vrcholné mezinárodní soutěže jak po fyzické, tak i psychické stránce. Děkuji také Kubovo rodičům, kteří ho po celou dobu podporují a vše s nim absolvují 🍀, děkuji reprezentačním trenérům, kteří jsou nedílnou součástí tohoto výsledku. Děkuju i ostatním lidem, kteří jsou součástí Kubovo karatistické cesty a pomáhají mu se dostat co nejdál 👏🙏🍀🥋🇨🇿.