Mistrovství ČR – Ostrava 2015

Ve dnech 5 a 6.12 proběhla nejvyšší soutěž v ČR a za oddíl SKP karate Písek se jí zúčastnilo 8 závodníků z celkových 11 nominovaných. Tři závodníci bohužel nemohli startovat kvůli zdravotním problémům.
V kategorii kata ml. žáci se stal vicemistrem ČR Tomík Nechyba a 5. místo obsadil Dominik Smola v kategorii st.žáci.
V kumite vybojovali 3. místo Jakub Schánilec a Tomáš Nechyba.
Dále se v kumite na 5. místě umístila Anna Vokatá a Dominik Smola. Ostatní závodníci velmi důstojně reprezentovali oddíl, ale bohužel se nedostali do bojů o medaile. Oddíl SKP karate Písek se na MČR umístil na 28. místě z 83 oddílů ČR. Závodilo zde přes 600 závodníků a bylo 851 startů. Všem zúčastněným patří obrovská gratulace nejen za skvělé dnešní výkony, ale také za úsilí a dřinu, které je to stálo.