Vánoční pohár talentů

Poslední soutěž roku 2014 byla pro písecké karatisty úspěšná. Z Vánočního poháru talentů v Ústí nad Labem přivezl oddíl SKP karate Písek tři medaile. Celkem se soutěže zúčastnilo kolem 200 závodníků z šestnácti oddílů z celé ČR. Za písecký oddíl soutěžilo pět závodníků.

V kategorii chlapci 10-12 let se dostali do finále dva svěřenci oddílu, a sice Matyáš Hnyk a Michal Vondrášek. Po oboustranně pěkně zacvičené katě zvítězil v poměru 2:1 Matyáš Hnyk a získal zlatou medaili. Michal Vondrášek bral stříbrnou medaili.

V další kategorii chlapců 13-15 let se dostal do finále Daniel Surma, který polehl závodníku z Mladé Boleslavi a získal stříbrnou medaili.

V kategorii dívek 10-12 let soutěžily dvě závodnice, a to Anna Vokatá a Dita Mazalová. Ty se však do finálových bojů nedostaly, jelikož podlehly domácím závodnicím 2:1 a získaly tak 5. – 12. místo.