Letní soustředění 2013

p7130876

Druhý týden v červenci se konalo premiérové soustředění oddílu SKP karate Písek. Zúčastnili se ho jak malí karatisté, tak i jejich rodinní příslušníci a známí. Před odjezdem byli všichni plni očekávání, zda se vše organizačně zvládne, zda se nikomu nic nestane a všechno klapne podle plánu. Naštěstí se to povedlo.

Děti přes náročný program zvládly všechno téměř dokonale. Vzhledem k tomu, že musely každý den absolvovat náročnou fyzikou rozcvičku, do toho 2x denně trénink a ještě soutěžení formou sportovních her, zaslouží si velkou poklonu za úspěšné zvládnutí. Velký dík patří také všem rodinným příslušníkům a ostatním podporovatelům SKP za jejich aktivní zapojení a jedinečné nápady.

Děti během celého týdne plnily řadu úkolů a soutěžily jednak jako jednotlivci o symbolická razítka a jednak bojovaly v týmech. Největší počet razítek za celé soustředění získal nejstarší karatista Dominik Bartuška, což mu přineslo možnost vést v září trénink, ve kterém si prohodí role s trenérem Davidem Krejčou J. Ostatní děti nasbíraly dostatečný počet razítek a každý z nich tak může zpestřit daný trénink jedním cvikem či disciplínou. Soustředění proběhlo na krásném a klidném místě na Šumavě v hotelu Belvedér vzdáleném 800 metrů od města Železná Ruda. Součástí soustředění byla také regenerace, během které děti využily solnou jeskyni a hydromasážní vanu s vířivkou. Cílem soustředění bylo mimo jiné stmelení a utužení kolektivu, což se snad podařilo.

9. 11. 2013